Şirinyer Halı Yıkama

Lider Halı Yıkama

TELEFON: 0232 277 55 16

Şirinyer halı yıkama hizmetimiz ile tanışın

Bizler halı yıkama firması olarak müşterilerimiz için her zaman en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Hizmet bölgelerimizden birisi olan şirinyer için en iyi şekilde şirinyer halı yıkama firması arayışında olanlar için  hizmet sağlamaktayız.

Birbirinden kaliteli ekipmanlar ve ürünler ile birlikte hizmet sunduğumuz bu süreç içerisinde gerek malzeme gerek personel olarak en iyi ekibe sahibiz. Bilinen en iyi temizleme ürünlerinden birisi olan Era 111 Naturemax Halı Yıkama Şampuanı ile temizliğimizi yapmaktayız. Bu sayede halılarınız ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde sizlere ulaşmaktadır.

Halı yıkama şirinyer olarak müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.  0232 277 55 16 numaralı hattımızdan bizlere ulaşmanız durumunda en kısa sürede şirinyer halı yıkamacı ihtiyacınızı karşılıyor ve adresinize gelerek halınızı teslim alıyoruz. Bu süreçten sonra en kısa sürecek şekilde en kaliteli temizliği sağlıyor ve kurutma işlemi ardından halınızı teslim ediyoruz.

Halılarımızı kesinlikle deforme olmayacak şekilde sıkma işlemi yapıyoruz. Islak kalan halılar kaldığı sürece ağırlaşacağı için ve bu sıcak hava veya rutubette küflenmelere sebep olabileceği için kurutma makinesi yardımıyla halılarınızı kurutup teslim ediyoruz.

Ambalajlama işlemi ile birlikte halılarınızı tertemiz bir şekilde paketliyor ve servis araçlarımız ile adresinize müsait olduğunuz zaman diliminde kusursuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Siz de bizleri şirinyer halı yıkama konusunda tercih ederek kaliteli hizmet farkını yaşayın.

Üst kısımdaki iletişim kanallarından bizlere sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

POPÜLER HİZMETLERİMİZ

Halı yıkama , Koltuk yıkama , Stor perde temizliği , Yatak yıkama , Yorgan yıkama ve Overlok hizmetleri veriyoruz.

HALI YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

FİRMAMIZ

Profesyonel Halı Yıkama Hizmetiyle Tanışın!

Bizler halı yıkama firması olarak müşterilerimiz için her zaman en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. 

Birbirinden kaliteli ekipmanlar ve ürünler ile birlikte hizmet sunduğumuz bu süreç içerisinde gerek malzeme gerek personel olarak en iyi ekibe sahibiz. Bilinen en iyi temizleme ürünlerinden birisi olan Era 111 Naturemax Halı Yıkama Şampuanı ile temizliğimizi yapmaktayız. Bu sayede halılarınız ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde sizlere ulaşmaktadır.

Lider Halı yıkama olarak müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.  0232 277 55 16 numaralı hattımızdan bizlere ulaşmanız durumunda en kısa sürede halı yıkama ihtiyacınızı karşılıyor ve adresinize gelerek halınızı teslim alıyoruz.

YATAK YIKAMA

YORGAN YIKAMA

HALI OVERLOK

İZMİR LİDER HALI YIKAMA

Nerelerde Neler Yapıyoruz

Halıları kesinlikle deforme olmayacak şekilde sıkma işlemi yapıyoruz. Islak kalan halılar ağırlaşacağı için ve bu sıcak hava veya rutubette küflenmelere sebep olabileceği için halılarınızı kurutup teslim ediyoruz.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz Ne Diyor

Açıkcası çekinerek aradım 1 evin bütün halılarını verdim,yıkanıp geldikten sonra çok şaşırdım bütün halılarım yepyeni olmuş ve özel olarak poşetlenip parfümlenmiş. Sonuçtan çok memnun kaldım.
Asuman
2 takım kirlenmiş koltuğum vardı gerçektende işinde uzman bir firma 3 saat çok detaylı temizleme yaptılar eski kirli koltuklarım gitti sanki yenileri geldi.Herkese tavsiye ederim güvenilir kaliteli bir şirket.
Aysun
Yıllardır Lider halı yıkama ile çalışıyorum hem titiz hem de uygun fiyatla hizmet veriyorlar. Başka firma aramaya gerek yok hiç düşünmeden halınızı yıkatabilirsiniz.Koltuklarımıda yıkadılar.
Seda

Bize bir telefon kadar yakınsınız.

Halı yıkama , Koltuk yıkama konusunda detaylı hizmet almak için bize telefon numaramızdan ulaşınız.