Nergiz Halı Yıkama

Kalitesiyle göz dolduran nergiz halı yıkama hizmetimiz ile tanışın

Bizler halı yıkama firması olarak müşterilerimiz için her zaman en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Hizmet bölgelerimizden birisi olan nergiz için en iyi şekilde nergiz halı yıkama firması arayışında olanlar için  hizmet sağlamaktayız.

Birbirinden kaliteli ekipmanlar ve ürünler ile birlikte hizmet sunduğumuz bu süreç içerisinde gerek malzeme gerek personel olarak en iyi ekibe sahibiz. Bilinen en iyi temizleme ürünlerinden birisi olan Era 111 Naturemax Halı Yıkama Şampuanı ile temizliğimizi yapmaktayız. Bu sayede halılarınız ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde sizlere ulaşmaktadır.

Halı yıkama nergiz olarak müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.  050545645 numaralı hattımızdan bizlere ulaşmanız durumunda en kısa sürede nergiz halı yıkamacı ihtiyacınızı karşılıyor ve adresinize gelerek halınızı teslim alıyoruz. Bu süreçten sonra en kısa sürecek şekilde en kaliteli temizliği sağlıyor ve kurutma işlemi ardından halınızı teslim ediyoruz.

Halılarımızı kesinlikle deforme olmayacak şekilde sıkma işlemi yapıyoruz. Islak kalan halılar kaldığı sürece ağırlaşacağı için ve bu sıcak hava veya rutubette küflenmelere sebep olabileceği için kurutma makinesi yardımıyla halılarınızı kurutup teslim ediyoruz.

Ambalajlama işlemi ile birlikte halılarınızı tertemiz bir şekilde paketliyor ve servis araçlarımız ile adresinize müsait olduğunuz zaman diliminde kusursuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Siz de bizleri nergiz halı yıkama konusunda tercih ederek kaliteli hizmet farkını yaşayın.

Üst kısımdaki iletişim kanallarından bizlere sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz.