İzmir Yamanlar Halı Yıkama

Gelişen teknolojiye uyum sağlayan izmir yamanlar halı yıkama son sistem 16 fırçalı otomatik halı yıkama makinesi ile sizlere uygun fiyatlar ile hizmet sunmaya devam ediyor. 0232 277 55 16 hattını arayıp izmir yamanlar halı yıkama metrekare fiyatı sorunuz.

İzmir Yamanlar Halı Yıkama

Yamanlar izmir bölgesinde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, koltuk yıkama hizmetleri sunan firmamız 30 yılı aşkın süredir hizmetlerine uzman personelleri ile devam ediyor. Her zaman müşterilerimiz için en uygun fiyat politikasını uyguladık. Halılarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz. Parfümlü ve özel poşetli olarak istediğiniz gün ve saatte sizlere teslim edelim.

En büyük metrekare ölçüye sahip halı yıkama fabrikamızda doğal havalandırma sistemi ile halılarınızı kurutuyoruz. Ortalama yaz aylarında 1-5 iş günü içinde halılarınızı size teslim ediyoruz.

Kullandığımız halı yıkama şampuanları ERA marka olup halılara hiçbir şekilde zarar vermez. Çok eski ve yıpranmış halılarınıza yıkama işlemi yapmıyoruz. Bu tip halılar kuru temizleme yöntemi ile hassas şekilde temizlenmelidir.

izmir halı yıkama sistemleri olarak tüm egede faaliyet gösteriyoruz. Halılarınıza overlok işlemleri de yapıyoruz. Halılar cins ve modellerine göre değişiklik gösterdiğinden lütfen önce fiyat bilgisi sorunuz. Ücretsiz servis ağımız tüm izmire hizmet sunmaktadır.

Çoklu halı yıkatmak isterseniz kampanyalı fiyatlarımızı öğreniniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir