İzmir Urla Halı Yıkama

Hijyen ve temizlik insan sağlığı için önemlidir. İzmir Urla Halı Yıkama olarak anti bakteriyel ürünler ile halılarınızı derinlemesine kir ve lekelerden arındırıyor sizlere tertemiz ışıl ışıl teslim ediyoruz. İzmir Urla Halı Yıkama kendi fabrikasında her türlü el halısı, makine halısı, ısparta, ladik, shaggy, türü halıları uzman ekiple uygun fiyata yıkamaktadır.

İzmir Urla Halı Yıkama

Halı yıkama işlemlerini uzun yıllardır sektörün öncü firması olarak yapıyoruz. Müşterilerimize her zaman güven ve memnuniyet sunduk. Teknoloji geliştikçe izmir halı yıkama konusunda daha uygun makinelere geçtik. Artık günümüzde urla halı yıkama işlemlerini otomatik makineler yapmaktadır. Herhangi bir işçi hatası, halıda yırtılma, renk solması gibi unsurlar olmamaktadır.

Halılarınızı yıkamaya vermeden önce halının yıpranma durumunu kontrol ediniz. Bazı halılar sabit yerde durduğu için yıprandığını anlayamayabilirsiniz. Zamanla dokusu yıpranan ve zarar gören halı yıkama işlemine tabii tutulduğunda parçalanma meydana gelebilir.

Bazı özel cins mesela ladik yada el halısı gibi halıların yıkanma işlemi daha zahmetli olduğundan bu tarz halınızı yıkamaya vermeden önce lütfen metrekare fiyatı sorunuz. İzmirin Urla ilçesinde tüm semtlere ücretsiz servis hattımız vardır. Yaz aylarında ortalama halı teslimat süremiz 1 – 5 iş günü içinde olmaktadır.

0232 277 55 16 nolu telefonu arayarak randevu alınız. Toplu halı yıkama işlemlerinde uygun fiyat kampanyaları yapıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir