İzmir Koltuk Yıkama

Özel vakum motorlu makineler ile izmir koltuk yıkama hizmetimiz izmir de tüm ilçelere verilmektedir. Uygun fiyatlar ile takım koltuklarınız işinin uzmanı ekip sayesinde 2 saat içinde yıkanır ve teslim edilir. Koltuk yıkama fiyatları için 0232 277 55 16 nolu hattan bizi arayın ve bilgi alınız.

İzmir Koltuk Yıkama

Temizlik sezonu açıldı ve evlerde yoğun kullandığımız koltuklar kirlendi. İzmir koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız koltukları özel parfümlü şampuanlar ile yıkar. Koltuklarınızda öncelikle leke ve kir kontrolü yapılır uzman arkadaşlar lekeli bölgelere ilaç dökerek orada bulunan kirlerin yumuşamasını sağlar, Fırça yardımı ile koltuk kumaşı zedelenmeyecek şekilde koltuk fırçalama işlemine tabii tutulur. Tüm koltuk takımı bu şekilde detaylı incelenir ve bütün lekeler çıktıktan sonra özel vakum makinesi ile koltuklar temiz su ile durulanır, Bütün bu işlemlerin ardımdan koltuktaki bütün su ve sıvılar vakum makinesi yardımı ile çekilir ve koltuk kurumaya bırakılır.

Koltuk yıkama işlemi uzman ekip tarafından yapılmaz ise koltuğun kumaşı zedelenir ve kumaşın renkleri solabilir. Koltuk yıkama işleminde kullanılan şampuan ağır kimyasal içerirse yine koltuğa zarar verir bu bakımdan güvenmediğiniz kimselere koltuğunuzu yıkatmayınız. Biz izmir koltuk yıkama olarak 30 yıldır bu işi yapıyoruz. Eski yeni farketmez bütün koltuk takımlarınızı yerinde ekibimizle garantili yıkıyoruz.

Koltuk takımı yıkama işleminden sonra kış aylarında 8-10 saat yaz aylarında ise 5-6 saat gibi sürede kurur ve oturulacak hale gelir. Koltuklarınızı her yıl en az bir kere insan sağlığı bakımından mutlaka yıkatınız. Koltuk yıkama fiyatlarımız dönemsel olarak değişebilir bu yüzden randevu alırken lütfen fiyat bilgisi isteyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir