İzmir Halı Yıkama Fiyatları

İzmir halı yıkama fiyatları tüm izmir için ilçe veya bölgeye göre değişiklik gösteriyor. Oturduğunuz bölgeye yakın bir halı yıkama firması daha uygun fiyatları sunarken, size uzak olan bir halı yıkama firması halı yıkama metrekare fiyatında oldukça yüksek meblağlar çıkabiliyor.

İzmir Halı Yıkama Fiyatları

Öncelikle halı yıkama işlemi için mutlaka size yakın bir firma tercih ediniz. izmir halı yıkama fiyatları hakkında işletmeler çoğu zaman ürün maliyet bazında ticari zam yaparlar. Halınızı yıkatmak istediğiniz şirkete promosyon indirimi olup olmadığını sorun. Birçok halı yıkama toplu halı yıkama işlemlerinde kampanyalar yapmaktadır. Yaşadığınız bölgede bulunan halı yıkama şirketlerini arayarak fiyat tekliflerini alın ve bütçenize en uygun olanı tercih edin. Elbette burada şirketin ne kadar tecrübeli ve güvenilir olduğu da önemlidir.

Firmamız izmir halı yıkama fiyatları listesini alt bölümde listelemiştir. Halı yıkama hizmeti alırken kapınıza gelen servis görevlisine toplamda kaç metrekare halınız olduğunu sorun ve fiyat bilgisini teyit ederek halı kayıt fişinize mutlaka ekletiniz.

  • Makine Halısı Metrekare Fiyatı: 15 TL
  • El halısı Metrekare Fiyatı: 35 TL
  • Ladik Halı Metrekare Fiyatı: 40 TL
  • Japon Halısı Metrekare Fiyatı: 50 TL
  • Makarna tipi Halı Metrekare Fiyatı: 20 TL
  • Çin Halısı Metrekare Fiyatı: 40 TL
  • Isparta Dokuma Halısı Metrekare Fiyatı: 40 TL
  • Shagyy Halı Metrekare Fiyatı: 18 TL
  • Halı Overloğu Metre Fiyatı: 10 TL
  • Koltuk Takımı Fiyatı: 300 TL

Kaliteli ve güvenilir firmaları tercih etmeniz sizin için avantaj olacaktır. Halı yıkama sektöründe ismi belli olmayan belli bir geçmişe sahip olmayan kuruluşlar size mağduriyet yaşatabilir. Hizmet aldığınız halı temizleme şirketine servis ücreti olup olmadığını sorunuz. Bazen bazı konularda ihtilaf olabilir bunları netleştiriniz.

Makine halısı yıkama fiyatları özel halı cinslerine göre daha uygundur, bunun sebebi makine halısı yıkama işlemi daha kolay ve risk taşımaz. Ancak halk dilinde el halısı yada antik halı diye tabir edilen kök boya ile boyanan halıda yıkama işlemi risklidir. Halının renkleri birbirine karışabilir bu bakımdan yıkama fiyatları diğer halı cinslerine göre yükseklik gösterebilir.

İzmir halı yıkama sektöründe çok uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Köklü ve bilinen bir firmayız halı yıkama fiyatları ile alakalı güncel bilgileri almak için bizlere 0232 277 55 16 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir