İzmir Güzelbahçe Halı Yıkama

Uygun metrekare fiyatları ile İzmir Güzelbahçe Halı Yıkama hizmeti almak için 0232 277 55 16 numaralı hattı arayınız. İzmir güzelbahçe ilçesinde halı yıkama konusunda tecrübeli ekiplerimiz ile size her türlü halılarınız için detaylı ve garantili yıkama hizmeti veriyoruz.

İzmir Güzelbahçe Halı Yıkama

2023 senesi itibarı ile İzmir Güzelbahçe Halı Yıkama hizmeti alan sayısız mutlu müşterimize fiyat ve kampanyalar yaparak herkesin halı yıkama hizmetinden yararlanmasını sağladık. Halılarınızı 20 sene önceki gibi yere serip tek motorlu makine ile yıkamıyoruz. Gelişen teknolojik makineler sayesinde 16 fırçası olan yüksek temizlik gücüne sahip bant makinesi ile yıkıyoruz. Halı yıkama işlemi uzmanlık gerektirir kullanılan şampuanlar ve yıkama ayarı halıya zarar vermemelidir. Halı yıkama tesisimiz izmir güzelbahçe mevkisinde olup kendi yerimizdir.

Sadece normal halıları değil özel halıları da yıkıyoruz. El halısı diye tabir edilen halı suyu gördüğünde hemen renk salar bu bakımdan özel yıkama işlemi uygulanması gerekir. Aynı zamanda yorgan, battaniye, koltuk yıkama hizmetimizde bulunur. Kirli ve çok lekeli halınızı uygun fiyattan yıkatmak için bizi arayın ve fiyatlarımızı sorunuz. Temizlik garantisi sunan firmamız müşteri memnuniyetini ön plana alır. Bölgesinde izmir halı yıkama hizmetini sunan tek firmayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir