İzmir Gümüşpala Halı Yıkama

Baharın gelmesiyle temizlik sezonu başladı, İzmir Gümüşpala Halı Yıkama tesislerimizde evlerde bütün sene tozlanan ve tüylenen halılarınız uzman ekibimiz tarafından detaylı temizlenir. İzmir halı yıkama metrekare fiyatlarımız uygundur toplu halı yıkama işlemlerinde özel indirim sağlıyoruz.

İzmir Gümüşpala Halı Yıkama

Halı yıkama bir sanattır, İzmir Gümüşpala Halı Yıkama ekibimiz tecrübeli dinamik alanında yetkili çalışma arkadaşlarımızdan oluşur. İzmir de gümüşpala ilçesinde halı yıkama hizmeti arayan müşterilerimiz hiç çekinmeden 0232 277 55 16 numaralı telefonla bize ulaşırlar. En uygun halı yıkama fiyatlarımız ile sayısız müşterimize kampanyalarımız devam ediyor. Aşırı lekele ve çok kirli halılarınızı gerektiğinde 2 kere yıkıyoruz ve temizliğinden emin oluyoruz. Bazı halılar yapısı gereği kısa zamanda çok fazla kir ve toz çeker ve temizleme işlemi yorucu olabilir, ancak kullandığımız halı yıkama makineleri 16 fırçadan oluşur ve halınızın bütün gözeneklerini detaylı şekilde temizler.

Avrupa dan getirdiğimiz özel halı yıkama şampuanları ile izmir gümüşpala halı yıkama hizmetimiz devam ediyor. Yıpranmış halılarınızın saçak kısımlarına overlok hizmeti de sunuyoruz. Gümüşpala nın tüm semtlerine ücretsiz servisimiz bulunur. Halılarınız 1-5 iş günü içinde sizlere teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir