İzmir Gaziemir Halı Yıkama

Bütün kış evlerde kirlenen halınızı İzmir gaziemir halı yıkama olarak yerinden ücretsiz servis aracımız ile alıyor uygun metrekare fiyatı ile titiz bir şekilde yıkayıp size teslim ediyoruz. İzmir halı yıkama sektöründe gaziemir de bütün semtlere temizlik hizmet veriyoruz.

İzmir Gaziemir Halı Yıkama

Halılarımız bütün kış mevsiminde kapalı ortamda kullanımdan dolayı aşırı kirlenmekte ve insan sağlığını olumsuz etkileyecek faktörlerle lekelenmektedir. İzmir gaziemir ilçesinde uzun yıllardır halı yorgan battaniye koltuk yıkama hizmetleri vermekteyiz. Uygun metrekare yıkama fiyatları ile sizlere kolaylık sağlıyoruz.

Eski yeni fark etmez halılarınızı yerinden alarak temizliyor ve sizin belirlediğiniz gün ve saatte teslim ediyoruz. Halılarınızı kendi yıkama tesislerimizde uzman ekip ve özel makineler aracılığı ile özel olarak yıkıyoruz. Bazı halılar yıllar içinde çok yıprandığı için doku ve renklerinde yıpranma ve solmalar meydana gelebiliyor, bu tür halılara özel kimyasal ürünler ile renklerini yeniden düzeltiyor halının dokusunu tamir ediyoruz. Dileyen müşterilerimize halı overlok hizmetimizde bulunmaktadır. 0232 277 55 16 numaralı telefonla bize randevu oluşturup servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm izmir gaziemir halı yıkama hizmetimizden yararlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir