İzmir Çiğli Halı Yıkama

Aşırı lekelenmiş halılarınızı İzmir Çiğli Halı Yıkama firmamız detaylı inceleyerek lekeli bölgelere itinalı kimyasal ilaç temizliği uygular ve renkleri solmuş ve yıpranmış halınız ilk gün gibi tertemiz olur. Ücretsiz halı yıkama servisimiz izmir çiğli ilçesinde kirlenmiş halıları alarak ortalama 1-5 işgünü içinde sizlere teslim ederler.

İzmir Çiğli Halı Yıkama

Uygun fiyat politikamız ile siz değerli müşterilerimize İzmir Çiğli Halı Yıkama olarak garantili temizlik hizmeti sunuyoruz. Bizlere 0232 277 55 16 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. İzmir halı yıkama işlemlerini kendi fabrikamızda son sistem özel makineler ile yapıyoruz. Kirlenmiş olan halılar sizden alınır ve öncelikle leke kontrolleri yapılır. 16 fırçalı halı yıkama makinemiz tarafından detaylı şekilde yıkanır ve üstü açık halı kurutma alanına gönderilir. Halı yıkama konusunda deneyimli çalışanlarımız halınızın son kalite kontrolünü yaptıktan sonra özel poşetleme yapar ve parfüm sıkılarak sizlere tertemiz iade edilir. Uzun yıllar sayısız insanın halısını yıkadık ve büyük beğeni topladık.

Her türden halılarınız ladik, el halısı, makarna, çin halısı, antik halılar gibi detaylı şekilde temizlenir. Halı yıkama metre fiyatlarımızı her daim sizlere uygun olacak şekilde tutmaya çabalıyoruz. Halı yıkama metre fiyatı konusunda telefon açarak fiyat öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir