İzmir Buca Halı Yıkama

Makine halıları yada el halıları zamanla kirlenir ve renkleri solar izmir buca halı yıkama olarak her türlü çeşit modelde bulunan halılarınızı özel kimyasal ilaçlar ile yıkıyoruz. Uzun zaman yıkanmayan halılar insanlarda astım gibi rahatsızlıklara sebep olduğu için yılda en az bir kere yıkanmaları gerekir.

İzmir Buca Halı Yıkama

İzmir buca halı yıkama servisimiz bucanın bütün semtlerine ücretsiz servis hizmeti sağlamaktadır. Yerinden kalkamayacak olan halıların yıkama işlemini uzman ekibimizle evinize gelerek yerinde halı yıkama hizmeti de sunuyoruz. Halı yıkama metre fiyatlarımızı telefon ile sorup bilgi alabilirsiniz. 0232 277 55 16 numaralı telefondan temizlik hizmeti hakkında bilgi alınız.

Çok yıpranmış ve renkleri solmuş halılarınız içinde kullandığımız özel ilaçlar sayesinde ilk günkü gibi tertemiz yıkama hizmetimiz vardır. İzmir buca ilçesinde kendi fabrikamızda özel halı yıkama makineleri ile hizmet veriyoruz. Halılarınız açık havada doğal ortamda kurutulduğu için herhangi bir zarar görmezler. Sayısız müşterimiz bizden memnun kaldı.

İzmir halı yıkama buca ilçesinde bütün semtlere özel servis göndermektedir. halılarınız ortalama 1-5 gün içinde sizlere özel olarak poşetlenmiş ve parfümlü şekilde istediğiniz günde teslim edilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir