İzmir Bornova Halı Yıkama

Kirlenen halılarınızı İzmir Bornova Halı Yıkama firması olarak yerinden alarak metrekare fiyatı en uygun şekilde titizlikle temizleyerek sizlere teslim ediyoruz. Bornova izmir halı yıkama olarak servis ücreti almıyoruz.

İzmir Bornova Halı Yıkama

Yaklaşan yaz bahar sezonu ile evlerde kirlenen halılarınızın temizlenme vakti de gelmiş olmaktadır. İzmirin güzide ilçesi Bornova da halılarınızı yıkatmak için firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Lider halı yıkama olarak İzmir de uzun seneler bu işi yapıyoruz, sayısız müşterilerimizin beğenisini kazandık. Halı temizleme işlemlerimize detaylı bakalım, bizler kirlenmiş halıları eski sistem yere sererek motorlu fırçalar ile temizlemiyoruz. Halıları son sistem çoklu fırçalı otomatik bant makinesi ile temizliyoruz. Halı yıkama konusunda çalışan elemanlarımız uzun yıllardır mesleklerinde uzman kişilerden oluşuyor. Halılarınızı bize güvenle teslim edebilirsiniz.

İzmir bornova halı yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz manavkuyu, atatürk mahallesi, özkanlar ve bornovanın bütün semtlerinden bizlere ulaşabilirler. Tüm bornova ilçesine ücretsiz servis hizmeti sağlıyoruz. 0232 277 55 16 numaralı telefondan bizlere adres bilgisi vermeniz yeterlidir. Halılarınız ortalama 1-5 iş günü içinde pırıl pırıl yıkanmış ve özel parfüm ve poşeti ile teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir