İzmir Balçova Halı Yıkama

Hizmet bölgelerimizden birisi olan izmir balçova halı yıkama için en iyi şekilde müşterilerimize detaylı halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Balçova ilçesinde halı, yorgan, battaniye ve koltuk yıkama gibi birçok alanda temizleme imkanı sunuyoruz.

İzmir Balçova Halı Yıkama

Halılarınızı izmir balçova da bulunan halı yıkama fabrikamızda avrupa şampuanlar kullanarak titizlikle yıkıyoruz. Özel bant sistem bulunan halı yıkama makinesi ile halılar çift yönlü olarak temizleme işleminden geçmektedir. Özellikle uzun zaman yıkanmayan halıların temizliğinde ağır koku ve lekeler meydana gelebilmektedir. Bu tarz zor lekelerde özel kullandığımız kimyasal ilaçlar ile tüm lekeleri temizliyor ve halılarınızı sizlere parfümlenmiş mis gibi kokulu gönderiyoruz.

Halılarınız üstü açık havalandırma sistemi bulunan (SEREN) Diye tabir ettiğimiz kurutma alanlarında güzel şekilde kurutulur. Teslimat öncesi son kontrolden geçen halılarda leke kontrolü yapılır ve parfüm sıkılarak özel poşetle sizlere teslim edilir. İzmir halı yıkama işini izmirde babadan oğula geçen şekilde uzun yıllardır yapıyoruz, bizlere bir telefon etmeniz yeterlidir. Halı yıkama metre fiyatlarımızı piyasaya uygun olarak en uygun seviyelerde tutmaya çalışıyoruz. izmir balçova halı yıkama siparişi için 0232 277 55 16 numaralı telefonu arayıp bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir