İzmir Alaybey Halı Yıkama

İzmir Alaybey Halı Yıkama İzmirde yaşıyor ve alaybey semtinde oturuyorsanız halı yıkama ihtiyacınız için bizi tercih edebilirsiniz. Kirlenmiş Halılarınızı uygun fiyatlar ile 2023 yılında da itinalı temizliyoruz.

İzmir Alaybey Halı Yıkama

İzmir alaybey semtinde yaşayan müşterilerimiz için halı yıkama hizmetimize uygun fiyatlar ile sunuyoruz. 2023 yılı itibarı ile evlerde kirlenen günlük kullanımın vazgeçilmezi olan halılarınızı özel şampuan ve makineler yardımı ile kendi fabrikamızda tertemiz yıkıyor ve söz verilen tarihte özel servisimiz ile teslim ediyoruz.

İzmir alaybey semtine servis hizmeti sunan izmir halı yıkama bir telefon kadar yakın. 0232 277 55 16 numaralı hattımızdan bizlere ulaşmanız durumunda en kısa sürede adresinize gelerek halınızı teslim alıyoruz. Bu süreçten sonra en kısa sürecek şekilde en kaliteli temizliği sağlıyor ve kurutma işlemi ardından halınızı teslim ediyoruz.

Halılarımızı kesinlikle deforme olmayacak şekilde sıkma işlemi yapıyoruz. Islak kalan halılar kaldığı sürece ağırlaşacağı için ve bu sıcak hava veya rutubette küflenmelere sebep olabileceği için kurutma makinesi yardımıyla halılarınızı kurutup teslim ediyoruz.

Ambalajlama işlemi ile birlikte halılarınızı tertemiz bir şekilde paketliyor ve servis araçlarımız ile adresinize müsait olduğunuz zaman diliminde kusursuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Siz de bizleri izmir alaybey halı yıkama konusunda tercih ederek kaliteli hizmet farkını yaşayın.

Üst kısımdaki iletişim kanallarından bizlere sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir